Kurumsal

Hakkımızda

HESA PLASTİK YALITIM ,1990 yılından bu yana su yalıtım sektöründe faliyetini gösteren bilgisi, tecrübesi ve piyasalarda sağladığı güven ile kendini kanıtlamıştır.
Kendi laboratuarlarımız da yapmış olduğumuz arge çalışmaları ile sunduğumuz hizmetten maksimum verimliliği almanızı amaç edinen firmamız çeşitli su yalıtım sorunlarına kalıcı çözümler geliştirmektedir.

Misyonumuz

Fabrikamızda üretimini yapmakta olduğumuz yalıtım malzemelerimizle yapılardaki suya maruz kalan kısımları suyun zararlı etkilerinden koruyacak çözümler sunar. Çatı yalıtımı, temel yalıtımı, tünel yalıtımı, havuz yalıtımı, gölet yalıtımı, ıslak zemin yalıtımı, balkon yalıtımı, teras yalıtımı, su deposu yalıtımında bitki köklerine dayanıklı, donatılı, mukavemeti yüksek, antibakteriyel, çevre dostu membranlar üretilir.
Hesa plastik yalıtım yurt içinde ve yurt dışında yalıtım sektörünün yeniliklerini yakından takip ederek hammadde girdisi kontrolünden siz değerli tüketicilerimizin kullanımına kadar olan süreçte gösterdiğimiz itina ve özen kalite politikamız olucaktır.